نشان تعهد کیفیت برای بانک خون بندناف رویان

[ad_1]


به گزارش تیترشهر :  شرکت فناوری بن یاخته های رویان موفق به کسب نشان «تعهد به کیفیت» دربخش ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف و توریسم درمانی از سوی سازمان ملی استاندارد شد. این شرکت علاوه بر دریافت نزدیک به شش استاندارد ایزو، در زمینه ارتقای کیفی ارتباط با مشتری و جمع آوری و ذخیره ساری سلول های بنیادی بند ناف هم اقدامات مناسبی انجام داده و براساس این ارتقای کیفی توانست نشان ‘ تعهد به کیفیت’ را دریافت کند.

این شرکت تاکنون 85 هزار نمونه خون بند ناف را ذخیره ساری کرد و در زمینه توریسم درمانی به خصوص درمان ناباروری توانسته خدمات خوبی به اتباع خارجی و یا ایرانی های مقیم خارج ارائه کند. 

وزارت صنایع، سازمان استاندارد و انجمن حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از سه سال قبل هر سال نشان برتر تعهد به کیفیت را به شرکت هایی که رعایت استانداردها در زمینه مختلف خصوصا در ارایه خدمات داشته اند، اهدا می کنند.

شرکت فناوری بن یاخته های رویان موفق به کسب نشان ‘تعهد به کیفیت’ در سومین همایش بین المللی کیفیت با رویکرد رونمایی از محصولات درجه یک در بخش ارائه خدمات با کیفیت و درجه یک به مشتریان از سوی سازمان ملی استاندارد شده است.

سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت 13 تیر 96 با هدف بررسی و تبیین شاخصه های کیفیت در توسعه و ارتقای سطح کالاها و توانمندی امور تولیدی، خدماتی و صنایع کشور برای رقابت پذیری و ارزش نهادن به نیاز مخاطبان برگزار شد.

این همایش با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد دولتی، وزارت صنعت معدن تجارت، سازمان ملی بهره وری، استاندارد، انجمن های کیفیت، حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، سازمان توسعه منابع انرژی، خانه صنعت و معدن ، انجمن حامیان استاندارد و کیفیت، اتاق ایران و فرانسه و شرکت های برتر در زمینه کیفیت برگزار شد.

منبع:ایرنا 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *