معماری زیست محیطی در لس آنجلس

[ad_1]

معماری زیست محیطی در لسآنجلسبه گزارش تیترشهر، ساختمانی جدید در محوطه “پالایاویستا” در همسایگی لس آنجلس طراحی شده است. این طرح طبق اعلام وزارت برنامه ریزی شهری لس آنجلس، توسط شرکت گری و شرکا طراحی شده است.

این بنا به نام “نیو بیتریس وست” نام گرفته که شامل هشت طبقه از اتاق‌های شیشه‌ای تراشیده شده با پوشش گیاهی فراوان با هدف تأمین انرژی منفعل در یک مجتمع است. درحال حاضر ساختمان جدید ادغامی از شرکت‌های شرکای گری می باشد.

این بنا واقع در تقاطع “جندی پلس” و خیابان “بیتریس” قرار دارد که شامل پنج طبقه فضای اداری و سه طبقه فضای عمومی، شامل رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی است.

دو طبقه پارکینگ زیرزمینی به سه طبقه از فضای بالای زمین پیوسته، که 845 وسیله نقلیه را در خود جای می‌دهد، و این در حالی است که فضاهای پارکینگ دوچرخه بصورت طولانی و کوتاه مدت، اتاق های قفسه ای و دوش، کارمندان را تشویق می کند تا از ابزارهای پایدار محیط زیست استفاده کنند.

این ساختمان از استراتژی های پایدار زیست محیطی سراسر جهان کمک می‌گیرد که از جمله آن‌ها وسایل کم جریان آبی و روشنایی هایی از انرژی کارآمد است.

معماری زیست محیطی در لسآنجلس

 در طول روز، اکثر فضاها قادر خواهند بود به طور طبیعی روشن شوند. حیاط های جدید، مسیرها و محوطه سازی به زیبایی کلی دیوارهای سبز و سقف ها اضافه می شود.

برآورد های اولیه نشان می دهد که ساخت و ساز این بنا حدود 22 ماه بطول بانجامد.

پایان پیام/ سلیمانی فر

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *